Nagrody

Maj 2017

marka_your_natural_side_2-925x500

 Your Natural Side to polska marka, która zrodziła się z pasji do naturalnych kosmetyków oraz wiary w to, że produkty ekologiczne nie muszą być dobrami luksusowymi i każdy może mieć ich możliwość stosowania w codziennej pielęgnacji.

To produkty, które oferują najwyższą jakość dzięki najbardziej rygorystycznemu na rynku certyfikatowi ekologiczności — Soil Association Organic. Oferta preparatów nieustannie się powiększa, dzięki skrupulatnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów oraz badaniu trendów panujących na rynku.

Marka Your Natural Side dba o świadomość klientów, chętnie dzieląc się z nimi wartościowymi, etycznymi i merytorycznymi treściami zarówno w mediach społecznościowych, jak i w materiałach drukowanych oraz podczas organizacji spotkań z marką, w trakcie których chętnie udzielają porad dotyczących naturalnej pielęgnacji oraz umożliwiają przetestowanie wszystkich pozycji z oferty.

Zalety marki Your Natural Side:

  • jedna z najszerszych ofert kosmetyków naturalnych i ekologicznych na rynku, różnorodne pojemności poszczególnych kosmetyków zapewniają klientom swobodę w podejmowaniu decyzji zakupowych i możliwość przetestowania wielu pozycji, w celu dobrania najbardziej dopasowanej pielęgnacji,
  • jakość kosmetyków potwierdzona najbardziej rygorystycznym certyfikatem Soil Association Organic,
  • doskonały stosunek ceny do jakości,
  • oleje w butelkach z ciemnego szkła, które zapewniają zachowanie ich doskonałych właściwości,
  • opakowania posiadają stosowne badania przydatności do wykorzystania w przemyśle kosmetycznym,
  • asortyment składa się wyłącznie z produktów posiadających status kosmetyków, który zobowiązuje do dbałości o zakres wytwarzania, prowadzenie dokumentacji i badania laboratoryjne.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy pod adres >>

Dziękujemy za zaufanie!

Facebook