Serdecznie zapraszamy do spotkań z marką Your Natural Side na targach produktów ekologicznych i kosmetycznych. Poznaj naszą filozofię, wypróbuj wszystkie produkty z oferty, odkryj tajniki kosmetyki naturalnej  i skorzystaj z wyjątkowej oferty cenowej na cały asortyment. Będziemy ogromnie szczęśliwi mogąc ugościć Cię na naszym stoisku- do zobaczenia!


Ekotyki 26.05 | Katowice

Katowickie spotkanie odbywało się w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest Galeria Szyb Wilson. Zdecydowanie największą popularnością na naszym stoisku cieszyły się nowości- Hydrolat jaśminowy oraz Całonocna maska serum do ust. Dla odwiedzających jak zwykle czekał rabat na zakupy oraz oferta specjalna na mini hydrolaty 30ml.


Ekocuda 21-22.04 | Warszawa >> wydarzenie

Kolejne targi, podczas których mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami! Dziękujemy za bardzo liczne spotkania, wiele cennych uwag oraz ciekawych spostrzeżeń dotyczących naszych produktów. Z naszej strony oczywiście nie zabrakło bezpłatnych próbek produktów, na zakupy obowiązywał również rabat.

 

 


Ekotyki 10.03 | Kraków >> wydarzenie

Dziękujemy za udział w targach Ekotyki, które w tej odsłonie były debiutem dla marki Your Natural Side. Specjalnie na tą okazję, przygotowaliśmy rabat na cały asortment produktów i próbki wód kwiatowych, olejków, maseł do ciała oraz peelingów. Służyliśmy także radą w zakresie doboru pielęgnacji w zależności od indywidualnych potrzeb.